Amerika Üniversiteleri Bursları


Kansas State Univeristy 

Kansas State University, öğrenciler tarafından en sevilen sevilen üniversitler sırasında 377 Universite arasında 13. Seçildi. 
Kansas Universitesi, öğrencilerine 2011 yılında yaklaşık 5 milyon Dolar burs imkanı sağladı. Bunun %90'ı academik başarıya dayalı burslardır. 

Iowa State University 


Iowa State University International Student Ambassador Scholarships bursu ile öğrencilerine 4000-7000$ arasında burs imkanı sunuyor. Sadece lisans programları için geçerli olan bu burslara hak kazanmak için detaylı bilgiyi http://www.admissions.iastate.edu/intl/ambassador_scholarships.php 'dan edinebilirsiniz. 

Univeristy of Colorado Colorado Springs 

The University of Colorado Colorado Springs, 8 haftalık ESL İngilizce dil programlarında özel burs imkanları sunuyor. Üniversite eğitimi öncesinde İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrenciler için 8 haftalık ingilizce dil 
eğitimi, kitap ücreti ve de seviye tespit dahil paket ücreti 2845$ !.. 

Duke University, The Fuqua School of Business 

* Duke MBA - Cross Continent Programı için başvurunuzu yapın ve 2013 veya 2014 akademik yılı için 10,000 USD değerinde burs kazanma şansı. 
* Prestijli MBA - Cross Continent Programı, işinizden ayrılmanıza gerek kalmadan ekonomik olarak önem arz eden 5 küresel merkeze seyahat etmenizi ve profesyonel bağlantılarınızın artmasını sağlar. 

Program Fiyatı: Cross Continent MBA 125400 ABD Dolar 

New York Institute of Technology (NYIT) 

* Lise Diploması %80 başarılı olan ve SAT puanları yüksek olan lisans 1. sınıf öğrencilerine maksimum 4 yıl olmak üzere NYIT Scholarship (Burs) verilmektedir. 
* Burs ücreti sadece eğitimi içermektedir ve yıllık 7500-8500 Dolar değerindedir. 

Yıllık Lisans Fiyatı: 26430 ABD Dolar 

Old Dominion University 

Yeni kayıt yaptırmış uluslararası lisans öğrencilerinin gerekli kriterleri yerine getirmesi halinde 4000 ile 8000 Dolar arasında burs almaları mümkündür. 

Program Fiyatı 

Lisans : 24,000 ABD Dolar 
Master : 19000 ABD Dolar 

University at Buffalo State University of New York 

* The International Freshman Scholarship, iyi not ve referanslara sahip 1. sınıf lisans öğrencilerinin başvurabileceği 4000 ile 5000 Dolar değerinde bir burstur. 
* Lisans öğrencisinin başarılı olması halinde 4 yıl boyunca bu burstan yararlanabilir ve her yıl 20 ile 25 öğrenci bu burstan yararlanmaktadır. 

Program Fiyatı :
Lisans : 18660 ABD Dolar 
Yüksek Lisans : 18485 ABD Dolar 

University of Michigan 

Tüm Master of Science öğrencileri kısmi burs ( 5000 Dolar'dan başlıyor) veya tüm eğitim ücretini kapsayan Merit-Based Scholarship için başvurabilirler. 
* Tüm Mimarlık Lisans öğrencileri 5000 Dolar değerindeki burs (Incoming Merit Based Scholarship) için başvuru yapabilirler. 

Program Fiyatı : 
Lisans : 18904-20121 ABD Dolar 
Yüksek Lisans : 17827-26375 ABD Dolar 

University of New Hampshire School of Law 

Graduate Programs adı altında LLM, Master degrees and Diploma Sertifika programları uygulanmaktadır. 
* LLM ve Master programları şu alanları içermektedir: Intellectual Property , Commerce & Technology , International Criminal Law & Justice. 
* Üniversite, Mihendislik ve Bilim ( Engineering and Science) alanlarında başarılı olan yeni öğrencilere bir defa olmak üzere burs imkanları sunmaktadır. 

Program Fiyatı : 
Lisans : 25380 USA Dollar / 1 yıllık 
Yüksek Lisans : 25680 USA Dollar / 1 yıllık 
MBA : 38000 USA Dollar/ 5 dönem 

University of Southern California Language Academy 

Los Angeles'ın merkezinde harika bir kampüs içinde yer alan University of Southern California Language Academy, ABD'nin en prestijli özel araştırma üniversitelerinden biridir. 

* USC Language Academy, akademik ve mesleki hazırlık için olduğu kadar gündelik kullanım için de yüksek kaliteli, yıl boyunca devam eden İkinci Dil Olarak İngilizce (ESL) programları sunar. 
* USC Language Academy, uluslararası öğrencilerin başarı kriterlerini ve başvuru koşullarını karşılaması durmunda Merit-based Scholarships imkanları sunmaktadır. 

Program Fiyatı : 
6-14 Hafta : 2800-5350 USA Dollar

Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz

  İletişim Formu