Çocuklar için Yaz Okulu

OXFORD KIDS HOUSE ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE YAZ OKULU

 

Bu yaz çocuklar için İngilizce öğrenmenin tam zamanı!

Oxford Kids House Yaz Okulu ile çocuğunuza hem eğlenceli hem de verimli bir yaz planı sunabilirsiniz. Deneyimli, dinamik, yabancı öğretmenler eşliğinde, renkli faaliyetlerle dolu, eğlenceli bir İngilizce programı sizi bekliyor!

 

Hedefimiz

Oxford Kids House Yaz Okulu’nda ana hedefimiz, çocuğunuzun kısa sürede, İngilizce konuşma ve anlama becerisini geliştirerek, özgüvenle iletişim kurmasını sağlayabilmektir.

 

Program İçeriği

  • Öğrencilerimizin,İlköğretim İngilizce derslerinde öğrendikleri; İngilizce gramer ve yazım bilgilerinin pekiştirilmesi sağlanırken, konuşma ve anlama yetenekleri gruplara özel aktivitelerle geliştirilir. 
  • Seviyeye uygun Cambridge Üniversitesi yayınlarının kitapları kullanıldığı gibi Cambridge Üniversitesi’nin  Starters, Movers ve Flyers seviyelerine de uygun ek materyalleri kullanılır.
  • Yaratıcı günlük temalarla çocuğunuz İngilizceyi eğlenerek öğrenir. Örn: Jungle Adventure, At the Rock Show, Fitness Time, Superheroes & Monsters etc…
  • Karaoke, Sinema, Bilim ve Keşif Saati, Show&Tell,  Sanat, Paraşüt oyunları ve benzeri faaliyetlerle çocuklarınız İngilizceyi özgürce kullanır.


Programa Katılım Yaş Ortalaması

Programa katılım 9-12 yaş ve 13-15 yaş aralığıdır.

 

Sertifikalar

Oxford Kids House Yaz Okulu programlarını tamamlayan öğrencilerimize başarılarını belgeleyen bir katılım sertifikası verilecektir.

 

Hediyelerimiz

Her çocuğa dünyanın en iyi online çocuk İngilizce eğitim sitesi olan Little Bridge’ten 6 aylık abonelik hediye edilecektir. (www.littlebridge.com)

 

Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

İlk gruplar       : 30 Haziran – 25 Temmuz

İkinci gruplar  : 4 Ağustos – 29 Ağustos  

 

Program Günleri

Hafta içi Salı-Perşembe             : 14:00-16:00 /haftalık 4 saat 

Hafta sonu Cumartesi-Pazar    : 14:00-16:00 /haftalık 4 saat

 

Program ile ilgili önemli notlar:

  • Okulumuz servis imkânı sağlamamaktadır.
  • Son kayıt tarihi kontenjanlar dolana kadardır.
  • Her çocuğa %5 kardeş indirimi yapılmaktadır.
  • Programın iletişim dili İngilizce’dir. Çocuklar mentörlerle, öğretmenlerle, aktivite hocalarıyla sadece İngilizce konuşarak iletişime geçebileceklerdir.
  • Programa katılacak olan çocuklara bir seviye tespit sınavı uygulanmaktadır. 

Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz


İletişim Formu