İngilizce Kursları

Oxford House College İstanbul olarak Genel İngilizce eğitimlerini, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere sabah, öğleden sonra ve akşam zaman dilimlerinde birçok esnek seçenekle sunuyoruz.

Mesleki İngilizce Kursları

İnsanlar kendilerine ilginç gelen şeyler hakkında konuşmayı severler. Peki, siz neler hakkında konuşmayı seversiniz? İlgi alanlarınıza yönelik konular hakkında mümkün olduğu kadar çok kelime öğrenmeye çalışın.

Üniversite Hazırlık İngilizcesi

Oxford House College İstanbul, yurtiçi veya yurtdışında Lisans veya Yüksek Lisans eğitimini İngilizce dilinde yapmak isteyen öğrenciler için hazırlık İngilizcesi eğitimi vermektedir.

TOEFL IBT SINAVINDA NASIL BAŞARILI OLUR SUNUZ?

Toefl Ibt sınavında başarılı olmak için çok iyi bir İngilizce bilginizin olmasının yanı sıra bu sınava nasıl hazırlanacağınızı da bilmeniz gerekmektedir.

YDS Hazırlık Kursları


Doçentlik, Doktora ve Sanatta Yeterlilik adayları konularında imtihanlara girebilmeleri için Üniversitelerarası Kurul tarafından hazırlanan...

TOLES Sınavı


TOLES Hukuk İngilizcesi hakimiyetini ölçen bir sınavdır. TOLES sınavı iki seviyede düzenlenir...

Hukukçularımız Dünyaya Açılıyor!

Uluslararası ilişkilerin giderek karmaşıklaştığı günümüzde, küresel ekonominin hukuki sorunlarını çözebilen, yabancı dili akademik ve mesleki yaşamlarında en iyi şekilde kullanabilen hukukçulara ihtiyaç duyulmaktadır.

Kurumunuzun Dil Problemini Oxford House ile Çözün

Küresel ekonomi ve ilişkilerde önemli rol oynayan ülkemizin kamu ve özel kurumlarının dil eğitimine yatırım yapmasının önemi her geçen gün artmaktadır.

Turizm İngilizcesi


Bu program turizm sektöründe çalışan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Program bitiminde öğrenciler, İş İngilizcesi ve "Turizm" ile bağlantılı konularda çok daha akıcı ve verimli bir İngilizce kullanabilmektedir.

Kursa gidemiyorum çünkü... Mazeretlerine Son!..

İngilizce öğrenmek için artık işinizi, yoğunluğu yada mesafeyi bahane edemeyeceksiniz !…

Size Her Yer "Oxford House"


Oxford House Skpye ile Oxford House College’ın eğitim kalitesini, evinize veya işyerinize veya istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Çocuklar için "Little Bridge"


Çocuklarınız İngilizce Öğrenmeye çok küçük yaşta başlasın, hem eğlensin hem de ikinci bir dil sahibi olsun.

Dil Okulları Bursları


En iyi dil okullarında Oxford House Özel %30'a varan indirimler SİZLERİ Bekliyor!

Eğitim’de Kalitenin Adresi Kanada !..

Birleşmiş Milletler yaptığı araştırmalar sonucunda, Kanada'yı uzun yıllardır "dünyanın en yaşanılır ülkesi" olarak tanımlamıştır.

Malta‘da İngilizce


50 civarında lisanslı dil okulunun bulunduğu ada’da nüfus yaklaşık 400,000’dir. Her yıl adaya 50.000 öğrenci gelmektedir.

Londra'da Hem Çalış Hem Master Yap !..

London School of Commerce ve Buckinghamshire New University… 3950 Pound'dan başlayan fiyatlarla Master yapma imkanı Sizleri bekliyor...

Yurtdışında Lisans ve Yüksek Lisans Eğitimi

30 Ülke 300 Üniversite’de Eğitim Fırsatı…

Yurtdışında Yüksek Lisans Eğitimi

Yurtdışında yüksek lisans eğitimi, lisans eğitimi tamamlandıktan sonra ülkelere göre tam zamanlı 1 veya 2 yıl devam etmektedir.

2015 Yazı Work and Travel Kayıtları Başlamıştır !..

ÜNİVERSİTELİLER ! Amerika'da Çalış, İngilizceni Geliştir, Para Kazan, Tatil Yap 20-21 Aralık'ta Yapılacak İlk İş Fuarını Kaçırma !..

2015 Yazında ABD'de Çalışacak LIFEGUARD'lar Aranıyor !..

Work and Travel'ın en popüler işlerinin başında gelen LIFEGUARD'lık 2015 yazında da en çok tercih edilen iş olmaya devam ediyor.

2015 Yazı Work and Travel İşlerimiz

2015 Yazının en iyi işleri Alliance Abroad Group garantisiyle Oxford House Work and Travel'da...

Partnerlerimiz