Hangi Kurslara Katılabilirsiniz?Oxford House Skype ile Genel İngilizcenin dışında Toefl , IELTS, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Konuşma Dersleri alabileceğiniz gibi Çocuklar için de eğitim programları hazırlanabilir.

Genel İngilizce (Beginner-Advanced)

Oxford House Skype ile genel İngilizcenizi kursa gitmeden bir üst seviyeye taşıyın. Okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerinizi en iyi yabancı İngilizce öğretmenleriyle geliştirin.

Oxford House Skype, Genel İngilizce eğitimleri, günüm her saat diliminde birçok esnek seçenekle sunulur. İngilizce dersleri konuşma, anlama, okuma ve yazmadan oluşan dört temel beceri kişiye kazandırılırken, ağırlık konuşma, anlama ve telaffuza verilir. Ayrıca, kişinin dilbilgisi altyapısı, yazma ve kelime dağarcığı kazanması sağlanır.

TOEFL IBT Hazırlık Kursu

Oxford House Skype Toefl IBT dersleri sizi sınavın tüm bölümlerine en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlar. Deneyimli Toefl IBT’de öğretmenlerimizle ilk gün yapılacak bir seviye belirleme testi ve ihtiyaç analizi sonrası derslere başlanabilir. Toefl IBT derslerini öğrenci istediği saatlerde alabilir. Öğrencinin Toefl IBT’de “Reading Writting Speaking and Listening” yeteneklerinin geliştirilmesi hedeflenir. Öğrencinin özellikle sorun yaşadığı bölümlere daha fazla ağırlık verilir. Toefl IBT derslerinin içeriği için okulumuz internet sitesinde Toefl IBT Kursları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Oxford Skype ile Toefl IBT kursuna dilediğiniz süreyle kayıt yaptırabilirsiniz.

TOEFL IBT Kursunda;

15 dakika TOEFL IBT Ön hazırlık dersi yapılır
50 dakika TOEFL öğretmeni ile sınava yönelik ders yapılır
Deneyimli ve sürekli değişmeyen bir öğretmen ile dersler devam eder
Toefl IBT için konuşma ve Telaffuz desteği sağlanır
Toefl IBT sınavına yönelik farklı konular üzerine konuşma pratiği yapılır
Öğretmen her dersten sonra öğrenciye rapor göndermektedir

IELTS Hazırlık Kursu

Oxford House Skype, IELTS kurslarına katılabilmek için en az orta düzeyde (intermediate) İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Oxford House Skype IELTS kurslarımız en az 4 saat yapılmaktadır. Kursun hemen başında yapılan testle hangi alanlarda çalışmanız gerektiği belirlenerek, sınavda yer alan bölümler üzerine alıştırmalar yaparak sınav deneyimi kazandırılmaya çalışılmaktadır. IELTS bölümleri “Listening, Speaking, Reading ve Writting” konusunda uzman Skype öğretmenlerince verilir. Öğrencinin ihtiyaç analizinde geliştirmesi gereken bölümlere ağırlık verilir

IELTS Hazırlık Kursunda

15 dakika IELTS Ön hazırlık dersi
50 dakika IELTS öğretmeni ile sınava yönelik ders yapılır.
Deneyimli ve sürekli değişmeyen bir öğretmen ile dersler ilerler
IELTS için konuşma ve Telaffuz desteği sağlanır
IELTS sınavına yönelik farklı konular üzerine konuşma pratiği yapılır
Öğretmen her dersten sonra öğrenciye rapor göndermektedir

İş İngilizcesi

İş yaşamında kullandığınız İngilizceniz yeterli bir seviyede değilse, Oxford House Skype İş İngilizcesi programı tam da size göre!

Kurs iş ortamında sizi kendinizi güvenle ifade edecek bir seviyeye getirecektir. Program size iş ortamında ihtiyaç duyacağınız pek çok bilgiyi vermektedir. Toplantı, sunum, iş görüşmesi ve müzakere teknikleri, kurs içerisinde öne çıkan konu başlıklarıdır. Bunun yanı sıra size iş ortamı dışında, iş arkadaşlarınızla birlikte katıldığınız sosyal, kültürel ortamlarda kullanmanız gereken İngilizce konusunda da yardımcı olmaktadır.

Özellikle, konuşma, anlama yeteneğinizi geliştirmekle kalmayıp rapor hazırlama, e-posta gönderme, telefonlaşma gibi iletişim becerilerinizi de geliştirebilirsiniz. İş İngilizcesi kursunun içeriği hakkında kapsamlı bilgi için mesleki İngilizce bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Mesleki İngilizce Kursları

Oxford House Skype ile istediğiniz alanda mesleki İngilizce kursu yapabilirsiniz. İş İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Tıp İngilizcesi vb pek çok konuda kursları alanında uzman öğretmenlerle evinizde veya işyerinizde takip edebilirsiniz. Kurs öncesi yapacağımız ihtiyaç analizine göre kişiye özel hazırlanan mesleki İngilizce kurslarımızı günün dilediğiniz saatinde izleyebilirsiniz. Mesleki İngilizce kurslarımız hakkında detaylı bilgi için lütfen Oxford House Executive Centre sayfalarını ziyaret ediniz.

Konuşma Dersleri


İngilizce, her dil gibi pratik yaparak öğrenilir. Pratik yapmanın en iyi yollarından birisi Oxford House Skype ile bire bir yapacağınız konuşma ağırlıklı derslerdir. Oxford House Skype sizin pratik yapabileceğiniz ve aksanınızı ve telaffuzunuzu geliştirebileceğiniz bir “native” öğretmen eşliğinde İngilizcenizi üst seviyelere çıkarmanızı sağlayacaktır.

Çocuklar için İngilizce

Oxford House Skype ile çocuklarınızı evden çıkmadan geleceğe hazırlayın. Çocuklarınız en iyi hocalardan İngilizce konuşmayı öğrenecek ve pratik yapacaklardır.

Çocuklar ve gençler için İngilizce Yaz Okulu, Skype derslerimiz günün her saatinde düzenlenir.

Ana ders kitapları ve CD, DVD gibi metaryeller okulumuz tarafından sağlanır.
Derslerde ağırlık konuşma, dinleme, telaffuza verilir. Okuma yeteneği de ödevler ile geliştirilmeye çalışılır.
Oxford House Skype çocuklar için İngilizce programında, Cambridge University çocuklar için İngilizce sınavlarına hazırlık müfredatına ağırlık verilir. Cambridge Young Learners sınavları 3 bölüme ayrılır; Starters (Başlangıç), Movers (Orta), Fliers (İleri).

Oxford House Skype programımızı tamamlayan çocuklar, dilerlerse yurtdışında İngilizce kurslarına devam edebilirler.

Bilgi Almak için Formu Doldurunuz!


İletişim Formu