Kimler içindir?Oxford House Online;  iş adamları, yöneticiler, çalışanlar, öğrenciler, ev hanımları için ideal bir ingilizce öğrenme programıdır !..

Oxford House Online programları yoğun iş ya da eğitim hayatı  olanlar ve ingilizcesini geliştirmek için yurtiçi veya yurtdışında kurslara gitmek için zaman bulamayan iş adamları, yöneticiler, çalışanlar, öğrenciler, ev hanımları  için ideal bir ders ortamı sunar.

Oxford House Online : Yetişkinler ve çocuklar için online bir İngilizce eğitim platformu sunar.  Kişinin seviyesine göre kendi belirleyeceği zaman dilimlerinde güncel, modern ve zengin içerikle istediğiniz kadar pratik yapıp, ingilizcenizi daha iyi seviyelere getirmenizi sağlar.

Teknolojin yardımıyla motivasyonunuzu artırıp, daha etkin ve verimli bir yöntem ile hem eğlenir hem pratik yaparsınız.

Oxford House Skype :  Günümüzde İş yoğunluğu nedeniyle ve teknolojinin giderek önem kazanması sebebiyle Skype üzerinde İngilizce dersleri önem kazanmaktadır. Evinizde,  iş yerinizde ya da seyahat esnasında alacağınız Oxford House Skype dersleriyle İngilizcenizi istediğiniz seviyeye rahatlıkla ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca, şehrinde yabancı öğretmen ile ders alma fırsatı bulamayanlar Oxford House Skype sayesinde ana dili İngilizce olan öğretmenlerle ders izleme fırsatı bulurlar. Oxford House Skpye ile Oxford House College’ın eğitim kalitesini,  evinize veya işyerinize veya istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Little Bridge :  Hepimizin bildiği gibi artık çocuklar teknoloji çağında büyümektedir. Teknoloji iç içe yaşamakta ve özellikle bilgisayarda vakit geçirmekten çok hoşlanmaktadırlar. İşte bu noktada Little Bridge,  İngilizce dil eğitimi ile teknolojiyi birleştiren, çocukların eğlenirken öğrenmelerini ve tekrar etmelerini sağlayan, daha da önemlisi bilgisayar başında geçirdikleri zamanı kontrollü bir biçimde eğitime yönlendiren bir yabancı dil eğitim setidir.

Bilgi Almak için Formu Doldurunuz!


İletişim Formu