Little Bridge


Çocuklarınız İngilizce Öğrenmeye çok küçük yaşta başlasın,hem eğlensin hem de ikinci bir dil sahibi olsun.

Hepimizin bildiği gibi artık çocuklar teknoloji çağında büyümektedir. Teknoloji iç içe yaşamakta ve özellikle bilgisayarda vakit geçirmekten çok hoşlanmaktadırlar. İşte bu noktada Little Bridge,  İngilizce dil eğitimi ile teknolojiyi birleştiren, çocukların eğlenirken öğrenmelerini ve tekrar etmelerini sağlayan, daha da önemlisi bilgisayar başında geçirdikleri zamanı kontrollü bir biçimde eğitime yönlendiren bir yabancı dil eğitim setidir.

6 seviyeden oluşmaktadır. Ve her seviyesinde ayrı bir dünya keşfedilmektedir. Öğrencilerin İngilizceyi eğlenceli bir şekilde öğrenmesi, ve tekrar etmesi amaçlanmıştır.
Little bridge programı içinde neler var :
Activites:
Sekiz ünitenin karşımıza çıktığı bölümdür. Öğrenci buradan ilgili üniteyi seçtiğinde bu ünite ile ilgili sekiz farklı etkinlik ile karşılaşır.
Etkinlikler : Dinleyip doğru nesneyi seçme, boyama, doğru-yanlış, doğru nesneleri/kelimeleri seçerek doğru yere yerleştirme, doğru şekilde yazma, diyalogu doğru sıraya koyma gibi farklı tarzlarla çeşitlendirilmiştir.
Bu etkinliklerde kullanılan soru ve kelimeler, programın veritabanından alınmakta, ikinci kez yapılmaya başlandığında farklı sıra ile, hatta farklı kelime cümlelerle öğrencinin aynı oyunu birkaç kez oynayabilmekte, bir sonraki alıştırmada hangi sorunun geleceğini, gelecek sorunun cevabının ne olduğunu önceki çalışmalarından hatırlayıp yapamamaktadır. Aksine, yeni bir alıştırma yapıyor gibi farklı kelimelerle karşılaşarak yapmaktadır.
Becerileri geliştirme ağırlıklı çalışmalar
Speaking: Bu bölümde öğrenci her ünitede kullanılan kelime ve kalıplarla oluşturulmuş diyalogları ekranda görüp eş zamanlı olarak dinler, ardından diyalogdaki bir kişinin yerine geçip ses kaydı yoluyla diyaloga dahil olabilir ve seslendirdiği diyalogu dinleyebilir.
Öğrencinin seslendirmesi herhangi bir veritabanında kaydedilmez. Bu bölüm için mikrofona ve kulaklığa/hoparlöre ihtiyaç duyulur.
Songs: On adet şarkının bulunduğu bu bölümde öğrenci şarkıları dinlerken alt tarafta sözlerini görerek şarkılara eşlik edebilir.

Bilgi Almak için Formu Doldurunuz!


İletişim Formu